3D printēšana

 

3D printēšana

Kompānija SMART Engineering sadarbībā ar Baltic3D (www.baltic3d.eu) Jums piedāvā iespēju ātri izveidot fizisko modeļu digitālo trīsdimensiju objektus. Tā ir tā sauktā ātrās protopēšanas tehnoloģija. Šobrīd fizisko modeļu izveidei mēs izmantojam 3D printēšanu ar 3D krāsu printeri. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt kvalitatīvus krāsu modeļus, prototipus ar visdetalizētākām īpašībām un prototipus ar plastika īpašībām.

Mūsu tehnoloģija var apmierināt modeļus izveido no dažādām ražošanas nozarēm. Prototipa izgatavošana autobūvei, būvju un arhitektūras ēku modeļu (maketēšana) radīšana, interjera dekori, korpusu izstrādājamu prototipu, jauni dizaina risinājumi – viss iepriekšminētais un vēl citas tehnoloģijas iespējas par pāris stundām tiek pārvērstas no digitāliem 3D modeļiem uz fiziskiem modeļiem.

Īpaša interese ir mūsu krāsu 3D drukāšanas tehnoloģijai, var interesēt tiem, kas nodarbojas ar dažādu modeļu maketu izveidi. Tradicionālā maketēšana - ir rūpīgs roku darbs, apjoma druka samazina sarežģītību maketu izveidi un darba ienesīgumu vairākas reizes, turklāt, izstrādājumu uzreiz var tik viegli iegūti krāsās!

Lai izdrukātu modeli trīsdimensiju printerī, jums ir nepieciešams tikai "trīsdimensiju" fails. Šo failu var izveidot gandrīz jebkura trīsdimensiju modelēšanas programma. Galvenais nosacījums - pēc izveides modeļa ir nepieciešams to eksportēt (saglabāt kā) faila formātos *.STL, *.WRL, *.PLY, *.3DS.


Mūsu priekšrocības:

Sadarbība ar mums, ļaus iegūt jūsu izstrādāto fizisku modeli īsākā laikā un ar minimālu piepūli.

Cena: sākot no 1,00 EUR/cm3