Biometriskās sistēmas

Broadway 3D - drošība un augstākās klases pieejas kontrole

SIA "SMART Engineering" piedāvā sejas atpazīšanas sistēmu - labs risinājums kompānijām, kur drošībai ir ļoti liela nozīme. Tās ir bankas, arhīvi, muzeji, slimnīcas, lidostas u.c. Pateicoties fukcionālajām iespējām, tajā skaitā, identifikācijas režīmam, risinājums ir ļoti pieprasīts arī lielos biznesa centros. Tas atvieglo apkalpotāja darbu pielāgot pieejas kontroli dažādām pieejas kartēm, kuras lieto nomnieki. Bez tam karti var lietot kāds cits, bet seja katram ir tikai viena.

Sistēmai ir vesela virkne priekšrocību, salīdzinājumā ar citām atpazīšanas sistēmām, piemēram, iekārtām, kas skanē pirksta nospiedumus. 3D atpazīšanas sistēmai nesalīdzināmi zemāks tehnisko kļūdu skaits, un nav nepieciešams pastāvīgi tīrīt sensorus, kā arī atpazīšanas laiks ir īsāks. Šis risinājums ir arī daudz precīzāks un drošāks, nekā identifikācija pēc fotogrāfijas, jo tā strādā arī pilnīgā tumsā un nav jūtīga pret galvas pagriešanu; var atpazīt cilvēkus cepurēs, saules brilēs un ar ūsām vai bārdu.

3D biomertiskajām sistēmām nav reģistrācijas atteikuma, kas nereti sastopams citās biometriskajās sistēmās. Salīdzinot ar analogām iekārtām, 3D sejas atpazīšanas sistēma Brodway 3D analizē vairāk datu filmēšanas laikā. Projecējot uz sejas speciālu sietu paralakses lenķī, tā iegūst informācija par projekcijas izkropļojumu, kas radīts ar sejas ģeometriju, un izrēķina pilnīgi precīzu katra punkta atrašanās vienu trīsdimensiju telpā.